Слухати

Грузія розпочала процедуру позбавлення Саакашвілі громадянства

30 жовтня 2015 - 17:18
Грузинська влада отримали від України офіційний документ, на підставі якого почали процедуру
Грузія розпочала процедуру позбавлення Саакашвілі громадянства / Новини на Громадському радіо

Міністерство юстиції Грузії початок процедуру позбавлення грузинського громадянства екс-президента країни Міхеіла Саакашвілі, заявила глава грузинського Мін’юсту Тея Цулукіані, передає «Дзеркало тижня».  Офіційне повідомлення про те, що Саакашвілі отримав громадянство України, грузинська сторона отримала 23 жовтня, зазначила Цулукіані.

«На підставі цієї ноти, яка є офіційним державним документом України, відповідно до законодавства Грузії і з дотриманням взятих Грузією на себе міжнародних зобов’язань, сьогодні, 30 жовтня ми починаємо справу про припинення громадянства Міхеїла Саакашвілі», — заявила Цулукіані.

30 Травня президент України Петро Порошенко в Одесі представив Міхеїла Саакашвілі як нового голову Одеської обласної адміністрації. Також стало відомо, що указом президента Саакашвілі отримав громадянство України. Саакашвілі заявив, що погодиться на запропонований йому пост губернатора Одеської області у зв’язку з переслідуваннями на Батьківщині. За його словами, з того часу, як він відмовився від позиції віце-прем’єра в українському уряді через небажання втрачати громадянство Грузії, ситуація дещо змінилася.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+