Слухати

Кандидат в мери Одеси Саша Боровік програв суд

30 жовтня 2015 - 15:39
В Одесі попри офіційні підрахунки, за якими мером вже в першому турі на другий строк поспіль став Геннадій Труханов, боротьба за крісло міського голови ще ведеться
Кандидат в мери Одеси Саша Боровік програв суд  / Новини на Громадському радіо

Поки переможець Геннадій Труханов, який набрав майже 52 відсотки голосів, приймав присягу, у Одеському адміністративному суді кандидат Олександр Боровік, який посів друге місце, оскаржував результати підрахунку голосів. Інтереси Боровіка представляє юрист Іван Петров.

zasidannya_odeskogo_sudu.jpg

Засідання одеського суду
Засідання одеського суду

«Мова йде про захист прав виборців, захист кожного голосу, про те, що ми неодноразово зазначали: для нас непринциповим є скасування виборів, нам принципово є достовірність інформації, тобто достовірність кількості голосів, відданої за кожного кандидата», — наголосив Іван Петров.

Позивач надав відео з доказами, які на думку кандидата, доводять наявність фальсифікацій. Проте більшість доказів, за словами представника позивача, наданих стороною Боровіка, виявилися такими, що не відноситься до справи, адже на підрахунок голосів не впливали. Говорить представник Суворівської районної виборчої комісії Христина Руденко:

«Вважаємо, що ті докази, які надав позивач, є неналежними. По-перше, вони не відповідають один одному, тобто суперечать, по-друге, також не відповідають тим поясненням, які надавав позивач».

Розглядання справи тривало 2 дні. Остаточні висновки по справі судді об’явили лише о 5-й ранку сьогодні. Зважаючи на надані докази, суд позов Олександра Боровіка не задовільнив. Сам кандидат в разі поразки обіцяв влаштувати в Одесі другий Майдан, проте губернатор Області Михаїл Саакашвілі його у цьому не підтримав, і на своїй сторінці в соцмережі. «Я вважаю заклики влаштувати «Одеський майдан» передчасними і контр-продуктивними», — написав Саакашвілі.

Ганна Снєгіна, спеціально для «Громадського радіо» з Одеси

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+