Слухати

На Дніпропетровщині поки визначено лише треть голів рад та депутатів

30 жовтня 2015 - 18:10
За даними ЦВК, на 30 жовтня по Дніпропетровському регіону обрано лише 126 з 305 голів місцевих рад та 1685 з 6246 депутатів. В решті випадках можна говорити лише про результати попередньої оцінки
На Дніпропетровщині поки визначено лише треть голів рад та депутатів / Новини на Громадському радіо

stanislav_zholudyev_0.jpg

Станіслав Жолудєв
Станіслав Жолудєв

«Окончательных результатов у нас нет еще и близко. По Днепропетровской области определены только 10 глав сельских, поселковых рад и 56 сельсоветов. И это все. Все остальные данные, которые мы имеем — результаты предварительной оценки и параллельного подсчета голосов», — повідомив «Громадському радіо» голова правління Всеукраїнської організації «Комітет виборців України»  Станіслав Жолудєв.

Також станом на 30 жовтня невідомо жодного прізвища депутата обласної ради. Причиною цьому — затягування процесу здачі протоколів, впевнений експерт Станіслав Жолудєв:

«Подсчет затягивается главным образом по причине отсутствия оригиналов протоколов. Только вчера стали поступать оригиналы протоколов в облизбирком. Потому говорить о результатах выборов в областную раду еще очень рано. Не все субъекты административно-территориальные еще предоставили свои протоколы».

Наразі не оголошені й результати першого туру виборів Дніпропетровського міського голови. Також міська ТВК досі не отримала протоколи Бабушкінської районної комісії.

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+