Слухати

На Майдані Незалежності закликали підтримати політв'язнів

30 жовтня 2015 - 19:26
До Дня солідарності з політв'язнями у Києві на Майдані Незалежності пройшла акція підтримки
На Майдані Незалежності закликали підтримати політв’язнів  / Новини на Громадському радіо

Мова йшла не тільки про українців, які утримуються в Росії. Організатор акції Марія Кучеренко наголосила, що також це українських політв’язнів Дениса Поліщука та Андрія Медведька. 

dsc_0169.jpg

Активісти влаштуевали акцію на підтримку політв'язнів
Активісти влаштуевали акцію на підтримку політв’язнів
hromadskeradio.org

«Сегодня для всего постсоветского пространства такой день, когда мы вспоминаем обо всех, кто отдал свои жизни, кто пожертвовал своей свободой, находясь в ГУЛАГах, в заточении во времена Советского Союза и традициоон вспоминают такое постыдное явление, как современные политзаключенные. Я говорю « постыдное», потому что мне действительно стыдно, что в моей стране есть политзаключенные».

Акції на підтримку політв’язнів Марія Кучеренко організовує не вперше. Каже, є у неї особисті мотиви. На початку анексії Криму вона працювала журналістом на півострові і весь тиск російської системи відчуа на собі.

«Я столкнулась с тем, что репрессии продолжаются и сегодня. Во время аннексии бесправие доходило до такой степени, что ты понимал: завтра тебя могут посадить»,  — згадує Марія.

«К сожалению, мы сегодня в стране у нас, в Украине, которая пережила Майдан, которая воюэт с тоталитарной Россией, мы видим абсолютно все то же самое, мы видим, что процесс над Медведько и полищуком похож на цирк», — підкреслила організатор акції.

Акція не була численною, за порядком слідкували кілька поліцейських. Після виступу активісти прикріпили плакати до колон стели. 

dsc_0167.jpg

Своїми гаслами активісти закликали згадати не тільки українських політв'язнів в Росії, а й українських — в Україні
Своїми гаслами активісти закликали згадати не тільки українських політв’язнів в Росії, а й українських — в Україні
hromadskeradio.org

Валенитна Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+