Слухати

У Дніпрі по одній дільниці дані протоколів ДВК та ТВК не співпадають — відео

30 жовтня 2015 - 20:17 188
Активісти та спостерігачі помітили, що в ТВК результати виборів стосовно деяких партій не відповідають тим, що були пораховані на дільниці

У Дніпропетровську активісти та представники політичних організацій знайшли розбіжності у результатах виборів в протоколах, які були видані в ДВК та збережені в ТВК. Інцидент стосується конкретної дільниці №121 114. Про це йдеться у відео, опублікованому на каналі YouTube.

«По пункту 10 в протоколі, отриманому в дільничній виборчій комісії цифра «тридцять сім», а в протоколі територіальної виборчої комісії цифра «тринадцять»«, — говорить активіст на відео, звіряючи протоколи. 

 

«Бабушкінський ТВК, у них виявилися не ті протоколи, які є у спостерігачів ДВК. Переписані числа на користь 2-х партій — Відродження і Укроп», — підписав та виклав відео кандидат від БПП Дмитро Хозін.

Нардеп Андрій Денисенко, що представляє партію «Укроп», на відео заперечує можливість фальсифікації зі сторони своїх партійців. Тим часом голова Дніпропетровської «Опори» Денис Давидов повідомляє про те, що на одній з дільниць міста вибори визнали недійсними.

 

Ленінська райТВК зажгла! Визнали місцеві вибори на дільниці 121 413 недійсними. Юридичний шедевр. З таким підходом вони і…

Posted by Denys Davydov on 30 жовтня 2015 р.
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+