Слухати

У Дніпрі по одній дільниці дані протоколів ДВК та ТВК не співпадають — відео

30 жовтня 2015 - 20:17
Активісти та спостерігачі помітили, що в ТВК результати виборів стосовно деяких партій не відповідають тим, що були пораховані на дільниці
У Дніпрі по одній дільниці дані протоколів ДВК та ТВК не співпадають —  відео / Новини на Громадському радіо

У Дніпропетровську активісти та представники політичних організацій знайшли розбіжності у результатах виборів в протоколах, які були видані в ДВК та збережені в ТВК. Інцидент стосується конкретної дільниці №121 114. Про це йдеться у відео, опублікованому на каналі YouTube.

«По пункту 10 в протоколі, отриманому в дільничній виборчій комісії цифра «тридцять сім», а в протоколі територіальної виборчої комісії цифра «тринадцять»«, — говорить активіст на відео, звіряючи протоколи. 

 

«Бабушкінський ТВК, у них виявилися не ті протоколи, які є у спостерігачів ДВК. Переписані числа на користь 2-х партій — Відродження і Укроп», — підписав та виклав відео кандидат від БПП Дмитро Хозін.

Нардеп Андрій Денисенко, що представляє партію «Укроп», на відео заперечує можливість фальсифікації зі сторони своїх партійців. Тим часом голова Дніпропетровської «Опори» Денис Давидов повідомляє про те, що на одній з дільниць міста вибори визнали недійсними.

 

Ленінська райТВК зажгла! Визнали місцеві вибори на дільниці 121 413 недійсними. Юридичний шедевр. З таким підходом вони і…

Posted by Denys Davydov on 30 жовтня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+