Слухати

У російському ПЕН-центрі обурені обшуком та погромом Бібліотеки української літератури у Москві

30 жовтня 2015 - 09:58
Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив член ПЕН-центру Михайло Епштейн
У російському ПЕН-центрі обурені обшуком та погромом Бібліотеки української літератури у Москві / Новини на Громадському радіо

Він нагадав, що  «Бібліотека української літератури заснована Урядом Москви «з метою створення умов для розвитку національних культур у Москві та організації вільного доступу до інформації та літератури українською мовою» і є спадкоємицею Центральної української бібліотеки, що існувала в столиці майже ціле століття — з 1918 року».

Також Михайло Єпштейн наголосив, «у нинішніх політичних обставинах Бібліотека української літератури залишається одним з останніх свідоцтв історичної єдності і духовної близькості двох великих народів, двох великих мов, двох великих літературних традицій».

 

ОСТАНОВИТЬ ПОГРОМ УКРАИНСКОЙ БИБЛИОТЕКИМы, члены российского ПЕН-Центра, выражаем свое возмущение разгромом Библиотеки…

Posted by Михаил Эпштейн on 29 октября 2015 г.

Нагадаємо, 28 жовтня у Бібліотеці української літератуки в Москві почалися обшуки на наявність у ній літератури «русофобського характеру».

Вчора, 29 жовтня слідчий комітет по Москві порушив кримінальну справу стосовно директорки Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної, запідозривши її у поширенні забороненої на території Росії книги українського письменника Дмитра Корчинського.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+