Слухати

В «ДНР» заявляють, що сьогодні має відбутися обмін полоненими «1 на 1» в Мар'їнці

30 жовтня 2015 - 16:27
Стало відомо, що це кіборг Орест Петришин
В «ДНР» заявляють, що сьогодні має відбутися обмін полоненими «1 на 1» в Мар’їнці / Новини на Громадському радіо

Оновлено 30.10

Стало відомо, що це кіборг Орест Петришин. Про це повідомив у твіттері Петро Порошенко. Обмін стався.

У самопроголошеній «ДНР» заявляють, що сьогодні між Україною і бойовиками відбудеться обмін полоненими за формулою 1 на 1. В апараті так званої «уповноваженої з прав людини» Дар’ї Морозової повідомляють, що міняти полоненого українського військового на бойовика будуть в районі Мар’їнки. Прізвище полоненого, якого повинні звільнити, не повідомляється. Коли саме почнеться процедура обміну поки не відомо.

«Сьогодні під Мар’їнкою відбудеться обмін полоненими. Ми повернемо українській стороні одного військовополоненого, а вони повернуть одного нам», — повідомила Дар’я Морозова.

Напередодні відбулася процедура обміну полоненими між Донецькою і Луганською Народними Республіками з одного боку та Україною з іншого в районі міста Щастя на території «ЛНР». Бойовики передали Києву в цілому дев’ять українських полонених, українська сторона звільнила 11 чоловік.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+