Слухати

КПВВ «Новотроїцьке»: спекуляція на туалетах та дефіцит товарів у логістичному центрі

31 жовтня 2015 - 19:45
Громадська організація «Фундація.101» вчора розпочала щоденний моніторинг КПВВ «Новотроїцьке» у рамках проекту «Прифронтова інспекція». Зафіксовано перші негативні моменти
КПВВ «Новотроїцьке»: спекуляція на туалетах та дефіцит товарів у логістичному центрі / Новини на Громадському радіо

Зокрема, на думку представників громадської організації, кількість безкоштовних туалетів недостатня. Це сприяє «спекуляції з боку підприємців, які розмістили платні туалети», зазначається у звіті організації.

20 151 030-3.jpg

Безкоштовні туалети, для тих, хто стоїть у черзі на КПВВ
Безкоштовні туалети, для тих, хто стоїть у черзі на КПВВ
Фото: foundation101.org

20 151 030-4.jpg

Туалети, встановлені підприємцями для тих, хто стоїть в черзі на КПВВ «Новотроїцьке»
Туалети, встановлені підприємцями для тих, хто стоїть в черзі на КПВВ «Новотроїцьке»
Фото: foundation101.org

На території логістичного центру, що розміщений біля КПВВ, монітори зафіксували критично малий асортимент товарів, які там можна придбати. На момент моніторингового візиту, на ринку працювало всього два підприємці. На думку ГО «Фундація.101» цього недостатньо для розвантаження контрольного пункту від громадян, які їдуть з неконтрольованої території на контрольовану з метою придбання продуктів харчування, а саме цю проблему логістичний центр і мав вирішити.

20 151 030-5.jpg

На момент візиту моніторингових групи на території логістичного центру працювали два підприємця
На момент візиту моніторингових групи на території логістичного центру працювали два підприємця
Фото: foundation101.org

Щодо позитивних моментів, то, як розказали представникам організації люди, з боку працівників перевіряючих органів їм не поступало пропозицій пришвидшити проходження контролю за фінансову чи іншу винагороду, а окрім того відзначали ввічливе поводження з ними працівників прикордонної та фіскальної служб.

В той же час, перетинаючі скаржаться на великі черги та довгий час очікування, який може тривати 5-7 годин, а іноді громадянам доводиться навіть ночувати біля КПВВ, у випадках коли вони не встигають перетнути контрольний пункт до часу його закриття.

Наразі перепускні заходи здійснюються згідно зимового режму роботи — з 8:00 до 17:00, проте, у разі необхідності, за окремим рішенням керівника АТО, продовжуються на годину-півтори.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+