Слухати

«Мы хотим быть готовыми во всеоружии, в хорошем понимании слова», — Філатов

31 жовтня 2015 - 20:50
У Дніпропетровську пройшов мітинг партії «Укроп», пов'язаний із сьогоднішнім затриманням Геннадія Корбана та численними обшуками у членів партії
«Мы хотим быть готовыми во всеоружии, в хорошем понимании слова», — Філатов / Новини на Громадському радіо

На мітингу зібралися до двох тисяч чоловік. Про це повідомляє журналіст «Громадського радіо» Ігор Петровський. За його спостереженнями, не можна стверджувати, що мітинг був спланований. Присутні на ньому в основному прихильники партії.

На самому мітингу теж виступав Борис Філатов. Сказав кілька певною мірою провокативних фраз, передає журналіст:

Філатов сказав: «Мы хотим быть готовы и во все оружии» і зробивши паузу, продовжив: «в хорошем понимании этого слова».

Крім того, Борис Філатов закликав прихильників партії «Укроп» стежити за соціальними мережами, бо, як він сказав, «мы идем на Киев». 

Ще напередодні мітингу на прес-конференції він оголосив, що їхня партія буде збирати людей і в Києві. Як саме це виглядатиме, Філатов не уточнив. Також, за його словами вони чекають затримань інших членів партії, зокрема, Павла Сазана, у якого сьогодні також проводили обшук.

Ігор Петровський з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+