Слухати

США закликають якнайшвидше провести вибори на підконтрольних бойовикам територіях Донбасу

31 жовтня 2015 - 08:41
Вибори на тимчасово непідконтрольній Україні частині Донбасу мають пройти якомога швидше, але у повній відповідності до українського законодавства
США закликають якнайшвидше провести вибори на підконтрольних бойовикам територіях Донбасу / Новини на Громадському радіо

Про це під час засідання Постійної ради ОБСЄ повідомив посол США до цієї організації Деніел Байєр, передає «Укрінформ».

«Ми заохочуємо сторони якомога швидше дійти згоди щодо умов проведення місцевих виборів, які мають відбуватися за українським законодавством у відповідності до стандартів ОБСЄ та за наявності спостерігачів від цієї організації, як це визначено мінськими угодами», — сказав Байєр.

На його думку, це питання особливо актуалізувалося після успішного проведення місцевих виборів на решті території України.

«Знаходження порозуміння вимагає від сепаратистів та Росії припинення суперечок щодо процесу та спільної участі в обговоренні, чого не було під час зустрічі тристоронньої контактної групи 27 жовтня», — зазначив посол США.

При цьому до участі у виборах у окремих регіонах Луганської та Донецької областей мають бути допущені всі українські партії та виборці.

«Вибори мають передбачати повну та вільну участь усіх громадян України та політичних партій, а також мусять пройти у атмосфері, що гарантує свободу мирних зібрань та вираження думок, включно зі свободою слова. Немає місця також погрозам чи залякуванням», — наголосив Байєр.

Він додав, що Росія та бойовики вже погодилися на це під час перемовин у Мінську, тож «умови виборів мають бути погоджені членами робочої групи без будь-яких затримок».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+