Слухати

У Слов’янську зупинки розквітли українськими пейзажами

31 жовтня 2015 - 11:13
Волонтерський проект «З нами місто розквітає» реалізують небайдужі городяни. Вони відновили і розфарбували українськоми пейзажами вісім зупинок громадського транспорту
У Слов’янську зупинки розквітли українськими пейзажами / Новини на Громадському радіо

Розповідає ініціатор проекту Валерій Гармаш:

«Началось все с простой идеи: несколько человек, немного денег и большое желание что-то сотворить. Это уже 8-мая остановка, скоро все будут красивые».

onovlena_zupynka_0.jpg

Оновлена зупинка
Оновлена зупинка

З-поміж тих, хто малює, є професійні художники, але не всі. Пані Людмила — пенсіонерка, себе називає художником самодіяльним, прагне бути корисною:

«Я вдома не можу, мені тут цікаво. Треба ж людей перевиховувати, показати, що ми самі щось можемо. Тому я тут…».

zupynky_rozmalovuyut_volontery.jpg

Зупинки розмальовують волонтери
Зупинки розмальовують волонтери

Підтримати проект долучалася цього дня і Ксенія. Таке малювання на зупинці дівчина називає розмальовкою для дорослих. А ще це гарний привід прикрасити її рідний Слов’янськ.

«Это чудесная идея. Такого в городе не было. Это же раскраска для взрослых, посмотрите, как красиво…», — говорить Ксенія.

Волонтери тим часом готують новий проект: у центрі міста планують облаштувати алею для закоханих із годинником, де молодь призначатиме побачення.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+