Слухати

Корбан повідомив, за що його затримали: за фонд і викрадення двох людей

01 листопада 2015 - 00:14
Геннадій Корбан заявив, що про розтрату державних коштів мови немає
Корбан повідомив, за що його затримали: за фонд і викрадення двох людей / Новини на Громадському радіо

Причинами затримання Корбана за словами самого затриманого, є наступні підозри. По-перше, розкрадання коштів з Фонду оборони країни, який він сам створив у Дніпропетровську, і був його основним донором. По-друге, викрадення голови Державного земельного агентства Сергія Рудика. По-третє, викрадення секретаря Дніпропетровської міської ради Олександра Величко. Про це повідомляє редактор «Цензор.нет» Юрій Бутусов, цитуючи лідера «Укропу». 

Gennady Korban через своего адвоката только что связался с редакцией «Цензор.НЕТ», и рассказал о подробностях задержания…

Posted by Юрий Бутусов on 31 жовтня 2015 р.

Раніше «Громадське радіо» публікувало документи: ухвалу суду на обшук одного з членів «Фонду оборони країни», в якій було вказано, що обшуки влаштовані у справі фінансових оборудок в розмірі понад 17 млн гривень.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+