Слухати

У волонтера АТО під час обшуку вилучили гроші, відкладені на операцію очей

01 листопада 2015 - 08:31 2396
Павло Хазан, член «Фонду оборони країни», збирав гроші на лікування очей після отруєння газом на дніпропетровському майдані у 2014 році

«Під час обшуку у Паші вилучені гроші, відкладені на операцію в Ізраїлі. Дочиста. Йому загрожує втрата зору», — написав дніпропетровський артист Евгеній Гендін. 

За його словами, 26 січня 2014 під ОДА , коли людей труїли «вілкуловським» газом, Павлу Хазану пошкодили сітківку (опік, витончення).

Паша Хазан. Умница, интеллигент, патриот, эколог с международным именем, пианист (как мы играли на двух «патриотических…

Posted by Evgeny Gendin on 31 жовтня 2015 р.

Вчора соратник Павла Хазана Олексій Ангурець, в якого також проходив обшук, в телефонному режимі розповів «Громадському радіо», що обшук в Хазана розпочався без його присутності: були виламані двері до квартири.

В той час речники ГПУ та СБУ дали в Києві прес-конференцію, на якій заявили, що в Дніпропетровську під прикриттям благодійної організації, яка допомагала армії, «діяло злочинне угрупування».

Сам Геннадій Корбан через адвоката наголосив, що фонд є його власною організацією, яку він створив, і головним донором якої він є.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+