Слухати

У волонтера АТО під час обшуку вилучили гроші, відкладені на операцію очей

01 листопада 2015 - 08:31
Павло Хазан, член «Фонду оборони країни», збирав гроші на лікування очей після отруєння газом на дніпропетровському майдані у 2014 році
У волонтера АТО під час обшуку вилучили гроші, відкладені на операцію очей / Новини на Громадському радіо

«Під час обшуку у Паші вилучені гроші, відкладені на операцію в Ізраїлі. Дочиста. Йому загрожує втрата зору», — написав дніпропетровський артист Евгеній Гендін. 

За його словами, 26 січня 2014 під ОДА , коли людей труїли «вілкуловським» газом, Павлу Хазану пошкодили сітківку (опік, витончення).

Паша Хазан. Умница, интеллигент, патриот, эколог с международным именем, пианист (как мы играли на двух «патриотических…

Posted by Evgeny Gendin on 31 жовтня 2015 р.

Вчора соратник Павла Хазана Олексій Ангурець, в якого також проходив обшук, в телефонному режимі розповів «Громадському радіо», що обшук в Хазана розпочався без його присутності: були виламані двері до квартири.

В той час речники ГПУ та СБУ дали в Києві прес-конференцію, на якій заявили, що в Дніпропетровську під прикриттям благодійної організації, яка допомагала армії, «діяло злочинне угрупування».

Сам Геннадій Корбан через адвоката наголосив, що фонд є його власною організацією, яку він створив, і головним донором якої він є.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+