Слухати

Відсьогодні припиняє дію пільговий режим для громадян України у РФ / Новини на Громадському радіо

Відсьогодні припиняє дію пільговий режим для громадян України у РФ

01 листопада 2015 - 19:33
Преференції збереглися для біженців зі сходу України

Про це повідомляє Інтерфакс Україна.

Решта українців зможе перебувати на території Росії без дозвільних документів — патенту на роботу, дозволу на тимчасове проживання та інших документів, 90 днів протягом 180 днів.

«Громадянам України, які здійснюють трудову діяльність на території Росії, і бажають продовжити своє законне перебування, необхідно звернутися до ФМС за отриманням патенту», — заявив «Інтерфаксу» керівник Федеральної міграційної служби РФ Костянтин Ромодановський.

За його словами, після 1 листопада громадяни України матимуть 30 днів для оформлення правового або трудового статусу на території Росії.

«Після 1 листопада українські громадяни перебуватимуть на території РФ у тому ж статусі, як і громадяни інших країн СНД. З 1 грудня стосовно порушників уживатимуть заходи адміністративного характеру, зокрема закриття в’їзду», — сказав глава ФМС РФ.

За даними ФМС, понад 600 тис. громадян України звернулися до РФ по тимчасовий притулок, статус біженця або дозвіл на тимчасове проживання. Загалом за цей час на території РФ перебувають близько 2,6 мільйона громадян України, з них з південно-східних регіонів — понад мільйона осіб.

Понад 600 тис. українців, які перебувають на території Росії, є порушниками міграційного законодавства, повідомив у п’ятницю заступник керівника ФМС РФ Вадим Яковенко.

Як повідомляло «Громадське радіо», відповідно до рішення Федеральної міграційної служби РФ останній термін продовження тимчасового перебування українців у Росії закінчується 31 жовтня 2015.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+