Слухати

Бойовики не мають і не будуть ставити нам жодних умов, — Порошенко / Новини на Громадському радіо

Бойовики не мають і не будуть ставити нам жодних умов, — Порошенко

02 листопада 2015 - 01:05
У своєму інтерв'ю трьом українським каналам президент розповів, хто винний у зриві виборів у Маріуполі та як мають відбутись вибори на тимчасово непідконтрольних територіях

Відповідаючи на запитання про вибори у Маріуполі президент поклав відповідальність на голову виборчої комісії.

«Мені здається, відповідно до тієї інформації, якою я володію, під час подій в Маріуполі голова територіальної виборчої комісії, яка представляє одну з партій, яка нині претендує на опозицію, фактично прийняттям низки незаконних рішень зірвала підготовку виборів і не дала можливості передрукувати бюлетені й провести вибори», — сказав Петро Порошенко.

«Громадське радіо» повідомляло, що обов’язки голови виборчої комісії в Маріуполі виконувала Ірина Юрина, представник партії «Нова держава», що складається переважно з колишніх комуністів. Вже підготовка до виборів супроводжувалась конфліктами та порушеннями.

Щодо виборів на тимчасово непідконтрольних територіях донецької та луганської областей президент зазначив, що «бойовики не мають і не будуть ставити нам жодних умов».

«Це і відновлення діяльності політичних партій, діяльності ЗМІ, діяльності Мін’юсту, який створює відповідні виборчі комісії, а також виведення збройних формувань… звільнення майже 3000 заручників, які перебували у полоні у російських окупаційних військ, стабільне перемир’я і припинення вогню, відведення важкої техніки і артилерії», — перелічив Порошенко.

Він також додав, що «Україна на зустрічі тристоронньої контактної групи презентувала концепцію свого бачення цього закону, направивши його одночасно нашим партнерам по коаліції з Європейського союзу, США, направивши його в парламент, для того, щоб і парламентські сили мали можливість обговорити концепцію виборчого закону і приступити до підготовки тексту закону».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+