Слухати

Для бійців групи «Север» у Костянтинівці провели навчання

02 листопада 2015 - 18:34
До складу групи увійшли найбільш підготовлені співробітники міської міліції, які у разі ускладнення ситуації готові до виконання поставлених завдань
Для бійців групи «Север» у Костянтинівці провели навчання / Новини на Громадському радіо

За словами керівника Костянтинівського МВ УМВС Володимира Гончарова, на полігоні група здійснила марш-кидок на 4 км, відпрацювала навички ведення бою.

Особливу увагу на таких навчаннях приділяють медичній підготовці, аби у разі потреби група могла надати медичну допомогу як собі, так і іншим постраждалим. За словами підполковника Гончарова, саме формування таких підрозділів підвищує боєздатність та авторитет міліції. А вона, переконаний Володимир, стала іншою порівняно з минулим роком.

milcionery_na_donechchyni_0.jpg

Міліціонери на Донеччині
Міліціонери на Донеччині

«Морально и физически 99% милиции в прошлом году не готовы были с оружием в руках защищать города Украины», — заявив Володимир Гончаров.

navchannya.jpg

Навчання
Навчання

У подальшому ще планується проводити подібні навчання, групи можуть бути задіяні для ліквідації масових безладів або інших позаштатних ситуацій, особливо у зоні проведення АТО.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+