Слухати

«Громадське радіо» розпочало ефірне мовлення у Києві і області

02 листопада 2015 - 11:40
«Громадське радіо» можна тепер слухати у Києві і області в УКХ-діапазоні. В ніч на 1 листопада 2015 року радіо запустило тестове 24-годинне мовлення на частоті 70,4 МГц
 «Громадське радіо» розпочало ефірне мовлення у Києві і області / Новини на Громадському радіо

Мовлення ведеться на передавачі в 4 кВт.

Кирило Лукеренко, головний редактор «Громадського радіо», прокоментував цю подію так:

«Громадське радіо» стало ефірним радіо, а у киян-радіослухачів розширився вибір програм. Я сподіваюся, що наші ефіри будуть цікаві тим людям, які хочуть самостійно скласти думку про ситуацію в місті і країні. Ми готові надавати таким людям оперативну, перевірену і якомога більш безсторонню інформацію, адже за нашим радіо не стоять владні структури, олігархи чи політичні партії. Зараз ми ведемо тестове мовлення і попутно вирішуємо технічні і організаційні питання. Але головне — ми уже в ефірі».

Для того, щоби приймати програми «Громадське радіо», треба мати FM-приймачі розширеного діапазону 64108 МГц. Хоча більшість побутових FM-приймачів (в тому числі в автомобілях) мають укорочений діапазон  87108 МГц, ультра-короткохвильові передавачі розширеного діапазону вільно продаються у Києві і області. Вони коштують від 200 до 700 грн., причому в продажу є приймачі як українського, так і іноземного виробництва.

До цього моменту «Громадське радіо» мало можливість мовити виключно в Інтернеті та на частотах партнерських станцій.

Після перемоги в конкурсі Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України «Громадське радіо» отримало ліцензію на мовлення у столиці терміном на 7 років. Також радіо отримало можливість мовлення на Донбасі, і має намір розпочати його до кінця листопада.

Слухайте. Думайте.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+