Слухати

Переселенці відкрили в Ужгороді центр допомоги самим собі

02 листопада 2015 - 16:23
«Центр з надання інформаційно-консультаційної допомоги ВПО» відкрили в Ужгороді на базі громадської організації «Закарпаття-Донбас». Усі учасники організації — переселенці зі сходу країни
Переселенці відкрили в Ужгороді центр допомоги самим собі / Новини на Громадському радіо

tetyana_horoshylova_0.jpg

Тетяна Хорошилова
Тетяна Хорошилова

Основними завданнями центру є надання різного виду допомоги. У першу чергу, інформаційної та юридичної. Крім того, переселенці зможуть отримати безкоштовні консультації не тільки у центрі, але й за допомогою електронної форми на сайті організації. Говорить представник ГО «Закарпаття-Донбас» Тетяна Хорошилова, якій належить ідея створення такого центру:

«В какой-то момент ощутили необходимость создать общую базу для того, чтобы узнать о потребносятх людей. Конкретно каждого. Если это работа, то какая конкретно работа. Если потребности — будь то еда, бытовая химия, мебель, телевизор, канцелярия, — то конкретно какие. И для того, чтоб это отслеживать эффективно, использовали интернет, создали свой сайт, провели анкетирование. Для того, чтобы владеть информацией. В анкетировании уже могли уточнить: собираются ли люди уезжать или остаться? Это о количестве детей и такое все прочее. То есь это не только о членах организации, это — общая база по переселенцам».

Особливу увагу працівники центру приділятимуть дорослим та дітям, які приїхали із зони бойових дій у дуже важкому шоковому стані. Також у центрі працює юрист. Керівник проекту Наталія Степанова розповідає, що за перший тиждень за допомогою звернулися 20 осіб.

«Обращаются учасники самой организации, которые уже знают об этой базе. Для того, чтобы сделать более широкое уведомление в прессе, в СМИ мы сейчас подаем письма в такие организации-партнеры как центр занятости, горсовет, штаб АТО, штаб наш координационный по переселенцам, минсоцполитики», — говорить Наталія Степанова.

Інформаційно-консультаційний центр розмістився в Ужгороді за адресою: пл. Народна, 5, кімната №16.

Ольга Павлова з Ужгорода для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+