Слухати

Столове срібло Гітлера пішло «з молотка» у Німеччині

02 листопада 2015 - 09:20
Всі продані предмети були позначені ініціалами фюрера
Столове срібло Гітлера пішло «з молотка» у Німеччині / Новини на Громадському радіо

Предмети столового срібла, келихи, портсигар, що знаходилися у власності Адольфа Гітлера, продані в Німеччині на аукціоні, повідомляє таблоїд Bild. Аукціонний дім «Андреас Тіс» проводив торги в містечку Кірххайм унтер Тек (федеральна земля Баден-Вюртемберг).

На торги була виставлена банка для пудри, якою користувалася подруга Гітлера Єва Браун — її продавали за 6 тисяч євро. Керівник аукціонного дому Андреас Тіс заявив, що всі предмети знаходилися в рейхсканцелярії або в резиденції Гітлера Бергхоф.

Повідомляється, що келихи були виставлені по 1800 євро за штуку, срібна тарілка — за 2500 євро і срібний портсигар — за 25 000 євро. Нагадаємо, в червні чотирнадцятеро акварелей і малюнків, передбачуваним автором яких є Адольф Гітлер, були продані «з молотка» нюрнберзького аукціонного дому Auktionshaus Weidler.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+