Слухати

У Чернігові обирають міру запобіжного заходу Геннадію Корбану (оновлюється) / Новини на Громадському радіо

У Чернігові обирають міру запобіжного заходу Геннадію Корбану (оновлюється)

02 листопада 2015 - 19:26
Новозаводський районний суд у Чернігові розглядає клопотання про обрання запобіжного заходу кандидату в мери Києва від партії «Українське об'єднання патріотів» («Укроп») Геннадія Корбана

Про це сказав головуючий суддя Олексій Подалюк.

На засідання доставлено підсудного і 5 його адвокатів.

На початку засідання Корбан заявив, що не зміг прочитати вручені йому процесуальні документи, бо втратив свої окуляри. Судді довелося прочитати зазначені документи вголос.

Адвокати заявили, що сторона обвинувачення не має належно оформлених документів, що підтверджують повноваження прокурорів. Вони запропонували дочекатись оригіналів цих документів, але суддя Подалюк відхилив це клопотання. Тоді адвокат запросила час на те, щоб написати подання про відвід суддів через їх заангажованість. Суд оголосив перерву у 20 хвилин, після якої слухання поновилось з новим суддею Кузьміним. Адвокати Геннадія Корбана стали вимагати документ, який би підтверджував, що цей суддя має повноваження для розгляду справи в позаурочний час. Тоді суд оголосив ще одну перерву, технічну для вивчення цього питання в канцелярії.

Новий суддя Шипов також не задовільнив захист і вони запросили відвід його та секретаря, яка нібито не перевірила повноваження захисту та обвинувачення.

Адвокат Олексій Шевчук запросив відвід розпорядника суду Ігоря Фещенко через те, що він виніс з канцелярії подання на відвід судді та секретаря. На це прокурор заявив, що деякі адвокати Корбана неодноразово виявляли неповагу до суду, тому просить притягнути винних осіб до адміністративної відповідальності. На це адвокат Шевчук відповів, що захист «не треба залякувати адміністративною відповідальністю, бо він може притягнути до кримінальної».

О 22.00 суддя Шипов оголосив чергову перерву 5 хвилин. Це четверта. Суд триває вже 5 годин.

sud_nad_korbanom1.jpg

Суд над Корбаном
Суд над Корбаном

До цього Новозоводський суд Чернігова прийняв рішення заарештувати на 2 місяці помічника нардепа Бориса Філатова Михайла Кошляка, який проходить як співучасник у справі Корбана.

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, що Геннадія Корбана було затримано 31 жовтня у Дніпропетровську. Наступного дня він розказав, що його підозрюють у розкраданні коштів з «Фонду оборони країни» та викрадення голови Державного земельного агентства Сергія Рудика й секретаря Дніпропетровської міської ради Олександра Величко. Того ж дня слідчий Генеральної прокуратури Микола Макєєв на брифінгу повідомив, що Корбану вручено підозру за 4 статтями Кримінального кодексу: створення злочинної організації, привласнення коштів в особливо великих розмірах, викрадання людей, громадських та політичних діячів та викрадення автомобільного транспорту.

Пряма трансляція з зали суду:

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+