Слухати

У Дніпропетровську відкрилась фотовиставка «АТО крізь приціл об'єктиву»

02 листопада 2015 - 13:43
З 31 жовтня протягом місяця у Дніпропетровському історичному музеї імені Яворницького працює виставка світлин Анатолія Андрійченка
У Дніпропетровську відкрилась фотовиставка «АТО крізь приціл об’єктиву» / Новини на Громадському радіо

Фотограф-любитель, боєць 5-ї роти, відобразив свій військовий шлях протягом 10 місяців — від рідного порогу і до терміналів Донецького аеропорту.

anatoliy_andriychenko.jpg

Анатолій Андрійченко
Анатолій Андрійченко

До війни Анатолій Андрійченко не займався фотографією. А отримавши повістку і потрапивши до загону перших «кіборгів», у перервах між боєм і приготуванням їжі кухар-кондитер за освітою почав створювати свої світлини.

«Все автоматически случалось. Ну, так оно все и получилось. Взял фотоаппарат — просто поснимать — думал, на память останется. Но так вот судьба повернула», — говорить боєць

У його фотографіях відображені служба, побут та дозвілля воїнів, все це крізь емоції та переживання, які можливі тільки на війні.

«Самые сильные снимки — это, наверное, перед каждым боем», — говорить Анатолій Андрійченко.

Чорно-білі світлини у фотографа безіменні. Андрійченко зізнається: особисто для нього вони уособлюють ностальгію… і додати нічого.

soldat1_0.jpg

Фото Анатолія Андрійченка
Фото Анатолія Андрійченка

soldat5.jpg

Фото Анатолія Андрійченка
Фото Анатолія Андрійченка

soldat4.jpg

Фото Анатолія Андрійченка
Фото Анатолія Андрійченка

Ольга Журавель з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+