Слухати

Жителям Сватового відновили подачу води, газу та електрики

02 листопада 2015 - 12:15 26
У зоні виникнення пожежі організовано чергування двох пожежно-рятувальних підрозділів, продовжується розмінування ділянки

2 листопада у населеному пункті Сватовому відновили водо- та електропостачання. У Сватівському районі газопостачання також дали, окрім двох квартир у самому місті. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко:

На сьогоднішній день, 2 листопада, у населеному пункті Сватовому повністю відновлено водо- та електропостачання. У Сваті…

Posted by Юрій Клименко on 2 листопада 2015 р.

За його словами, протягом ночі на території складу боєприпасів Міністерства оборони чергували два наряди пожежних танків та пости спостереження. Крім цього, у зоні виникнення пожежі організовано чергування двох пожежно-рятувальних підрозділів. 

«Вранці продовжилися роботи з обстеження прилеглої до військових складів території та приватних домогосподарств, до яких доступ піротехніків було обмежено у зв’язку з відсутністю господарів, на наявність вибухонебезпечних предметів. Комунальними службами та експертними групами продовжується огляд будинків та інфраструктури з метою визначення орієнтованої оцінки нанесених збитків», — написав Юрій Клименко. 

Нагадаємо, 29 жовтня о 19:50 в Сватовому на Луганщині трапилось загоряння на складі боєприпасів, внаслідок чого вони почали вибухати. Згодом повідомили, що кількість загиблих унаслідок пожежі у Сватовому зросла до двох, ще трьох осіб поранено. Зараз сапери продовжують розміновування ділянки. 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+