Слухати

Батьки вихованців ясельної групи самі відбудовують дитячий садок в Горлівці

03 листопада 2015 - 17:30
Начальник управління освіти в місті запропонувала батькам або перевести дітей до іншого дошкільного закладу, або відбудувати напівзруйнований дитячий садок самим
Батьки вихованців ясельної групи самі відбудовують дитячий садок в Горлівці / Новини на Громадському радіо

Батьки вихованців дитячого садка №91, розташованого в житловому масиві «Сонячний» у підконтрольній бойовикам Горлівці, розповіли про те, що в навчальній групі немає скла, а в приміщенні низька температура . Такі проблеми вони озвучили начальнику управління освіти так званої «адміністрації міста» Мариною Полубан, передає видання Gorlovka.ua

_kqx5guea9nuc.jpg

Горлівський дитячий садочок №91
Горлівський дитячий садочок №91
Gorlovka.ua

За словами інформаційного порталу, дошкільний заклад не один раз потрапляв під обстріли, внаслідок чого було пошкоджено вікна, а також зруйнований фасад будівлі. На сьогодні стоїть питання про утеплення ясельних груп, де займаються наймолодші, оскільки вікна у навчальній групі не засклені, сказано у повідомленні.

«Я хочу звернутися до всіх присутніх з проханням прийняти непросте рішення. У нас є два шляхи: або діти переходять на навчання в сусідні сади, або ми своїми силами утеплюємо групи і чекаємо підрядні організації, які відновлять скління», — сказала пані Полубан.

Батьками одноголосно було прийнято рішення продовжити навчання на базі дитячого садка №91 і відбудувати його власними ресурсами. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+