Слухати

Бійці АТО пройдуть психологічну реабілітацію в обов'язковому порядку

03 листопада 2015 - 20:06
Верховна Рада України ухвалила зміни до статті 11 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»
Бійці АТО пройдуть психологічну реабілітацію в обов’язковому порядку / Новини на Громадському радіо

Про це провідомляє прес-служба Верховної Ради України. За це рішення проголосували 236 народних депутатів з 330.

Законом встановлюється, що військовослужбовці, учасники бойових дій та прирівняні до них особи, особи, звільнені з військової служби, які брали безпосередню участь у антитерористичній операції або виконували службово-бойові завдання в екстремальних (бойових) умовах, в обов’язковому порядку повинні пройти безкоштовну психологічну, медико-психологічну реабілітацію у відповідних центрах з відшкодуванням вартості проїзду в ці центри і назад.

Порядок проведення реабілітації та відшкодування вартості проїзду встановлюються Кабінетом міністрів України.

«Як свідчить міжнародний досвід, учасники бойових дій після повернення до мирного життя, протягом наступних 10-20 років можуть стати загрозою як для власних сімей, так і для всього суспільства. За статистикою, 98% з них потребують кваліфікованої допомоги внаслідок впливу бойових стрес-факторів», — наголошується в пояснювальній записці до проекту закону.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+