Слухати

Держава сплатить компенсацію добровольцям та волонтерам, які отримали інвалідність у зоні АТО

03 листопада 2015 - 15:02
Волонтери, добровольці та члени сімей загиблих отримуватимуть одноразову грошову допомогу в разі отримання інвалідності. Таке рішення на засіданні у вівторок 269 голосами підтримала Верховна Рада
Держава сплатить компенсацію добровольцям та волонтерам, які отримали інвалідність у зоні АТО / Новини на Громадському радіо

Верховна Рада проголосувала за закон «Про внесення змін до закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (№2556-а).

Закон передбачає внесення змін до ст.113 закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та надання виплат безпосереднім учасникам АТО з числа добровольців і волонтерів, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузій, отриманих під час безпосередньої участі в АТО.

Згідно з ухваленим законом, право на отримання одноразової грошової допомоги мають волонтери і добровольці, у яких установлено інвалідність I групи — 304,5 тис. грн, інвалідність II групи — 243,6 тис. грн, при III групі — 182,7 тис. грн .

Згідно зі змінами до ст.15 закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», у разі смерті вищеназваних осіб члени їхніх сімей мають право на отримання одноразової грошової допомоги в розмірі 500-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб — 609 тис. грн.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+