Слухати

Іноземці отримали дозвіл служити у Збройних силах України

03 листопада 2015 - 16:11
Президент Петро Порошенко підписав закон, який дозволяє іноземним громадянам служити у лавах Збройних Сил України
Іноземці отримали дозвіл служити у Збройних силах України / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

«Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо проходження військової служби у Збройних Силах України іноземцями та особами без громадянства». Документом  №716-VIII, який був ухвалений Верховною Радою 6 жовтня, іноземцям та особами без громадянства надається легальна можливість служби за контрактом у Збройних Силах України та інших військових формуваннях», — йдеться у повідомленні.

В Адміністрації Президента наголосили, що таким чином буде підвищено боєздатність ЗСУ та інших військових формувань, країна отримає кілька боєздатних, досвідчених та вмотивованих підрозділів рівня батальйону загальною кількістю до тисячі осіб. За рахунок іноземців, які увійдуть до лав ЗСУ та інших військових формувань, зменшиться також потреба призову на військову службу під час мобілізації на особливий період громадян України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+