Слухати

«Нам не страшно, просто ми розчаровані у владі» — волонтерка «Фонду оборони країни» під ВР

03 листопада 2015 - 11:36
"Громадське радіо" поспілкувалося з волонтерами "Фонду оборони країни". Після ВР активісти рушили до СБУ. Активіст повідомляє, що до Корбана пустили його адвокатку
«Нам не страшно, просто ми розчаровані у владі» — волонтерка «Фонду оборони країни» під ВР / Новини на Громадському радіо

Під Верховною Радою зібралися активісти партії «УКРОП», Радикальної партії Ляшка, а також представники волонтерської організації «Фонд оборони країни», у членів якої напередодні проводились масові обшуки у Дніпропетровську.

У зв’язку з мітингом по всьому периметру Верховної Ради — посилена охорона. Живий ланцюг міліціонерів вибудувано навколо будівлі парламенту. Також стоять кілька десятків автобусів з правоохоронцями. Учасників акції пропускали через живий коридор, попередньо перевіряючи їх особисті речі.

20 151 103_092904.jpg

Заходи безпеки
Заходи безпеки

На мітинг прийшли також народні депутати Олег Ляшко, Віталій Купрій депутат Тарас Батенко, що напередодні вийшов з фракції БПП.  

Віталій Купрій зі сцени розказав, що Корбану так і небуло обрано запобіжний захід, його відпустили з зали суду, а потім знову заарештували

Олег Ляшко перед тим, як нардепи пішли до ВР, заявив, що вони вимагатимуть відставки Генерального прокурора і голови служби безпеки України.

20 151 103_101 454.jpg

Волонтерка \"Фонду оборони країни\" Олена Нікітенко
Волонтерка «Фонду оборони країни» Олена Нікітенко
Фото «Громадського радіо»

«Нам абсолютно не страшно вести свою діяльність. Бо за нами правда. Просто ми розчаровані владою, но нам не страшно»,  — розповіла волонтерка Фонду Олена Нікітенко.

20 151 103_091841.jpg

Волонтерка \"Фонду оборони країни\"  Олена Камінська
Волонтерка «Фонду оборони країни» Олена Камінська
Фото «Громадського радіо»

Волонтерка «Фонду» Олена Камінська працює на дніпропетровському вокзалі в організованому залі очікування для військових, згадує 31 жовтня, коли почалися обшуки.

«Мы приехали на Фонд, двери были вскрыты, в полдевятов вскрыли «Фонд» и только к двум часам запустили адвокатов.  Очень надеюсь, что сегодня пройдет все мирно и спокойно. Мы пришли просто поддержать наших волонтеров, надеюсь, будет без провокаций. Я считаю, конечно, что суд над Корбаном, это политический заказ. Вся моя семья так считает. Я аполитична в принципе, я просто волонтер «Фонда» «, — стверджує вона.

Волонтерка стверджує, що в них в офісі не було зброї, як стверджує СБУ та прокуратура. 

«Единственное, что у нас было, аптечки, вода, ну чай, кофе, запасы наши для госпиталя, вокзала», — додає вона.

 

20 151 103_101 539.jpg

Активісти з власними плакатами
Активісти з власними плакатами
Фото «Громадського радіо»

20 151 103_093013.jpg

Мітингарі
Мітингарі
Фото «Громадського радіо»

Зараз активісти пішли до будівлі СБУ, адже Геннадія Корбана доставили в ізолятор СБУ. Один з активістів Кирило Дороленко телефоном розповів «Громадському радіо», що зараз до Корбана пустили його адвокатку Оксану Томчук.

 

Запустили адвокатів та народних депутатів в приміщення СБУ.

Posted by Kirill Dorolenko on 3 листопада 2015 р.

Міла Мороз

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+