Слухати

Під час конфлікту на Донбасі загинуло щонайменше 8050 людей, — Рада Європи

03 листопада 2015 - 18:02
Під час конфлікту на сході України загинули щонайменше 8 050 осіб, які були переважно мирними жителями, серед них 68 дітей
Під час конфлікту на Донбасі загинуло щонайменше 8050 людей, — Рада Європи / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться у звіті комісара Ради Європи з прав людини Нілса Муйжнієкса щодо гуманітарної ситуації на сході України, опублікованому сьогодні, передає УНН.

Поранення через військовий конфлікт на Донбасі отримали загалом 17 811 осіб, серед яких 186 діти.

Так, за даними звіту, наразі біля лінії розмежування проживає близько 2 млн мирних мешканців, 1,3 млн з них мають проблеми із доступом до питної води.

Загальна кількість осіб, яка потребувала допомоги для забезпечення базових потреб через конфлікт на Донбасі сягнула 5 млн осіб.

У звіті Н.Муйжнієкса наводяться дані Мінсоцполітики за 25 серпня 2015 року, що на той період в Україні було зареєстровано 1, 449 245 внутрішніх переселенців.

Комісар РЄ з прав людини Нілс Муйжнієкс перебував із візитом на сході України з 29 червня по 3 липня 2015 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+