Слухати

СММ ОБСЄ вперше з березня потрапила на підконтрольний «ЛНР» пропускного пункту «Ізварине»

03 листопада 2015 - 17:00
Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ вперше з березня допустили до підконтрольного бойовикам «ЛНР» пропускного пункту «Ізварине»
СММ ОБСЄ вперше з березня потрапила на підконтрольний «ЛНР» пропускного пункту «Ізварине» / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє «112-Україна» з посиланням на прес-службу місії.

«СММ змогла дійти до контрольно-пропускного пункту в підконтрольному «ЛНР» пропускному пункті «Ізварине» на кордоні з Росією — вперше з березня 2015 року. Між тим, у підконтрольному «ЛНР» Краснодоні та Ізвариному три групи «прикордонників» «ЛНР» затримали спостерігачів на 40 хвилин, вимагали супроводжувати їхні транспортні засоби і не дозволили доступ до підконтрольної «ЛНР» «Королівки», — йдеться в повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+