Слухати

Тука заборонив продавати алкоголь військовим у Сватовому

03 листопада 2015 - 21:03
Відповідне розпорядження підписав голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука
Тука заборонив продавати алкоголь військовим у Сватовому / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться у повідомленні на сайті адміністрації.

Заборона діятиме на період проведення антитерористичної операції, а також у період ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території м. Сватове та Сватівського району. 

У розпорядженні говориться, що не можна продавати «військовослужбовцям та людям у військовій формі алкогольних напоїв і речовин, вироблених на спиртовій основі (пиво, слабоалкогольні напої)».

Зазначається, що «рішення прийнято для зняття соціальної напруги та у зв’язку з недопущенням випадків травматизму, загибелі військовослужбовців і цивільного населення».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+