Слухати

У Дніпропетровській ОДА запустили сервіс електронних петицій

03 листопада 2015 - 16:47
Публікуватимуться відповіді на всі колективні звернення, які підписані щонайменше двома людьми
У Дніпропетровській ОДА запустили сервіс електронних петицій / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє місцевий активіст Денис Селін.

«Це певний аналог петицій. По ідеї це перша ОДА, яка запустила подібний сервіс. Повільно і наполегливо продовжуємо оцифровувати всі моменти взаємодії з держ. органами. Публікуватися будуть відповіді на всі колективні звернення, які підписані мінімум двома людьми. Якщо звернення підпишуть 3000 чоловік, то відповідь буде публікуватися в розділі «Популярні» «, — зазначає він.

За його словами, є розпорядження очільника області, яке дозволяє громадянам відтепер звертатися до органів виконавчої влади за допомогою «новітніх технологій».

 

В Днепропетровской областной государственной администрации запущена электронная подача коллективных обращений. Определе…

Posted by Denis Selin on 3 листопада 2015 р.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що було опубліковано Закон про розгляд електронних петицій місцевою владою. Місцеві ради повинні будуть збиратися на розгляд електронних петицій громадян через 10 днів після їх оприлюднення. Для міст-мільйонників буде достатньо тисячі підписантів під петицією

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+