Слухати

У Києві переселенці можуть безкоштовно отримати юридичну консультацію

03 листопада 2015 - 14:39
У рамках ініціативи «Маєш право. Повинен знати!» відкрита безкоштовна юридична приймальня для вимушено переміщених осіб у столиці, повідомляє Донецька обласна організація «Комітет виборців України»
У Києві переселенці можуть безкоштовно отримати юридичну консультацію / Новини на Громадському радіо

«Для отримання безкоштовної юридичної консультації можна звернутися за телефоном (095) 418 80 50 (з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00) або письмово по електронній пошті: mp.mz.[email protected]gmail.com.

Адвокат Наталія Целовальниченко дає відповіді на актуальні для переселенців питання — дистанційно або під час особистого прийому за адресою: Київ, вул. Хмельницького, 10, блок 3», — йдеться в повідомленні.

Ця ініціатива можлива завдяки Донецької обласної організації «Комітет виборців України» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в рамках проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та Уряду Японії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+