Слухати

Діаспора у Нідерландах відстоює асоціацію Україна-ЄС

04 листопада 2015 - 13:45
У зв'язку з призначенням референдуму у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС, який відбудеться 6 квітня 2016 року, українці розпочали кампанію на підтримку європейської інтеграції держави
Діаспора у Нідерландах відстоює асоціацію Україна-ЄС / Новини на Громадському радіо

На спеціально створеному сайті та сторінці у соціальній мережі українські активісти поширюють об’єктивну інформацію про ситуацію в Україні та про значення асоціації з Євросоюзом для європейського вибору українського народу, повідомляє Укрінформ.

«Таким чином українці Нідерландів намагаються чинити опір — дати відповідь — кампанії, організованій популістською політичною силою GEENPEIL, що агітувала й збирала підписи за проведення референдуму», — заявили організатори.

Зазначається, що нідерландські ЗМІ жваво відгукнулися на пропозицію висвітлити позицію української громади з приводу скандального референдуму, і вже впродовж кількох годин після звернення публікації про це з’явилися практично в усіх провідних онлайн-медіа.

Виборча рада Нідерландів після перевірки підписів, зібраних за проведення консультативного референдуму щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС, встановила, що їх достатньо для призначення референдуму. Результати референдуму мають консультативний характер і не є обов’язковим для виконання урядом країни. Крім того, явка виборців має бути не меншою 30%, щоб референдум вважали таким, що відбувся.

На даний момент Угоду про асоціацію уже ратифікували обидві палати парламенту Нідерландів. Однак, згідно з законом, що набув чинності у країні 1 липня, практично будь-який проголосований парламентаріями документ може бути винесений на референдум, якщо буде зібрано 300 тис. підписів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+