Слухати

Корбану досі не повідомили про підозру за новим епізодом — адвокат

04 листопада 2015 - 14:39 44
Лідера партії «УКРОП» Геннадія Корбана досі не повідомили про підозру за новим епізодом, заявив його адвокат Андрій Богдан

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна». 

«Офіційно підозра йому ще не пред’являлося і мало того термін для пред’явлення підозри вже закінчився», — сказав адвокат журналістам у середу в Києві перед засіданням Печерського районного суду з розгляду позову захисту Геннадія Корабана про незаконність його затримання.

Захисник пояснив, що Кримінальний процесуальний кодекс України регламентує, що якщо протягом 24 годин з моменту затримання не було пред’явлено підозру, то затриманого необхідно негайно звільнити.

У зв’язку з цим адвокат припустив, що Генпрокуратура може «сфальсифікувати певні обставини справи».

Андрій Богдан нагадав, що Корбан був повторно затриманий в 8:41 у вівторок, 3 листопада, в приміщенні Чернігівського суду.

Відповідно, як пояснив адвокат, юридично без повідомлення про підозру суд не може обрати Г.Корбану запобіжний захід за новим епізодом в підозрі.

Крім того, адвокат повідомив, що він зустрічався в середу вдень зі своїм підзахисним, який знаходиться в слідчому ізоляторі СБУ. «Він перебуває там без будь-яких документів на затримання», — заявив адвокат.

За інформацією адвоката, слідчий також не дав дозвіл на доставку Г.Корбана на засідання суду за позовом про незаконність затримання, що, як стверджує адвокат, також є незаконним.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+