Слухати

Пішохідний перехід у Станиці Луганській сьогодні був під загрозою закриття

04 листопада 2015 - 19:21 1694
Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації сьогодні мав намір закрити пішохідний перехід через міст між станицею Луганською та Луганськом

Про це він повідомив журналісту «Громадського радіо». За його словами таке рішення було викликано обстрілами українських військових у Трьохізбенці.

«Я спостерігаю, як себе веде протилежна сторона. Мене насторожило те, що вчора був здійснений обстріл військовослужбовців, під час якого троє наших бійців були поранені. Я мав намір закрити піший перехід, але мої помічники дали мені раду поки що утриматись».

Також георгій Тука підтвердиів інформацію про те, що планується відкриття контрольного пункту в’їзду-виїзду у районі міста Золоте. проте, після вчорашніх подій він не має наміру прискрювати цю подію.

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+