Слухати

Пішохідний перехід у Станиці Луганській сьогодні був під загрозою закриття

04 листопада 2015 - 19:21
Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації сьогодні мав намір закрити пішохідний перехід через міст між станицею Луганською та Луганськом
Пішохідний перехід у Станиці Луганській сьогодні був під загрозою закриття / Новини на Громадському радіо

Про це він повідомив журналісту «Громадського радіо». За його словами таке рішення було викликано обстрілами українських військових у Трьохізбенці.

«Я спостерігаю, як себе веде протилежна сторона. Мене насторожило те, що вчора був здійснений обстріл військовослужбовців, під час якого троє наших бійців були поранені. Я мав намір закрити піший перехід, але мої помічники дали мені раду поки що утриматись».

Також георгій Тука підтвердиів інформацію про те, що планується відкриття контрольного пункту в’їзду-виїзду у районі міста Золоте. проте, після вчорашніх подій він не має наміру прискрювати цю подію.

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+