Слухати

Президент зустрівся з новопризначеною керівницею Національної поліції

04 листопада 2015 - 19:46
Глава держави відзначив, що Україні буде надзвичайно корисним досвід Грузії і співпраця з американськими партнерами
Президент зустрівся з новопризначеною керівницею Національної поліції / Новини на Громадському радіо

Петро Порошенко провів зустріч з начальницею Національної поліції Хатією Деканоідзе. Про це повідомляється на офіційному сайті Глави держави. У зустрічі також взяли участь Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, Секретар РНБО Олександр Турчинов та Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«За дуже короткий термін нам вдасться перетворити міліцію в поліцію. І головне – через потужну підтримку і довіру народу», – заявив Президент.

Також він додав, що кандидатура Хатії Деканоідзе знайшла консенсус і підтримку.

d27f395ac30 189ccb1c1746d779a1a6d_1 446 654 569_wysiwyg.jpeg

Зустріч Президента з Хатією Деканоідзе
Зустріч Президента з Хатією Деканоідзе
Фото: сайт Президента України

До структури нової поліції увійде патрульна служба, яка вже відома у більшості міст України. За словами Президента, керівник Національної поліції має реформувати загальну структуру поліції та очистити її від «всіх недоліків радянських часів».

9d0b74 220b058f697fdc39a8b577dcdb_1 446 654 500_extra_large.jpeg

Хатія Деканоідзе
Хатія Деканоідзе
Фото: сайт Президента України

4 листопада екс-міністр освіти Грузії Хатія Деканоідзе була призначена керівницею Національної поліції України. Відповідну постанову прийнято на засіданні Кабінету міністрів у середу ввечері. Подання вніс прем’єр Аресній Яценюк за пропозицією глави МВС України Арсена Авакова.

У 24 роки пані Деканоідзе почала працювати в команді тодішнього президента Грузії Михайла Саакашвілі і очолила адміністрацію Ради безпеки Грузії. Згодом вона встигла попрацювати міністром освіти, а також керувала поліцейською академією.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+