Слухати

Україна відкликала свого посла в ООН

04 листопада 2015 - 09:06
Причини такого рішення не повідомляються, проте в дипломатичних колах говорять про те, що Сергєєв обіймає посаду вже досить довго і така ротація не виглядає незвичайною
Україна відкликала свого посла в ООН / Новини на Громадському радіо

Україна відкликала свого посла в ООН Юрія Сергєєва. Про це повідомляє сайт ТСН, посилаючись на власні джерела в Міністерство закордонний справ. Також про те, що Сергєєв більше не буде представляти Україну в ООН повідомляє і журналіст Данило Яневський у своєму Facebook.

Представникові України в Організації Об’єднаних Наційв.п.п. Юрію СергеєвуВисокоповажний Пане Посол!Впродовж майже 6 р…

Posted by Данило Яневський on 3 листопада 2015 р.

Причини такого рішення не повідомляються, проте в дипломатичних колах говорять про те, що Сергєєв обіймає посаду вже досить довго і така ротація не виглядає незвичайною.

«Громадське радіо» намагається зв’язатися з МЗС, щоб дізнатися офіційну позицію.

Варто відзначити, що Юрій Сергєєв представляє Україну в ООН з 18 квітня 2007 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+