Слухати

Вибори у Маріуполі мають відбутись 15 листопада, — нардепи

04 листопада 2015 - 14:11
Народні депутати Сергій Тарута і Сергій Матвієнков наполягають, що місцеві вибори у Маріуполі і Красноармійську мають відбутися 15 листопада і впевнені, що для цього вистачить голосів
Вибори у Маріуполі мають відбутись 15 листопада, — нардепи  / Новини на Громадському радіо

Про це провідомляє «Громадського телебачення Донбасу».

«Вибори у Маріуполі це проблема загальноукраїнська, це проблема престижу та іміджу держави Україна, тому я вважаю, вони мають відбутися якнайшвидше — це означає 15 листопада. Зараз є кілька варіантів законопроектів, які опрацьовуються, допрацьовуються. У тому числі і ми подали один із законопроектів. Для мене не принципово який з них буде прийнятий. Для мене принципово інше: важливо, щоб ці вибори відбулися, друге  щоб вони відбулися на основі вільного волевиявлення, щоб люди могли прийти і висловити свою думку і своє ставлення в тому числі і до влади», — заявив нардеп Сергій Матвієнков.

При цьому він вважає, що фракції, які пройшли в Раду «на межі статистичної похибки» і не мають перспектив у Маріуполі, можуть завадити голосуванню. «Вони кажуть, що все потрібно починати з нуля і так далі. Палиці в колеса вставляють ті політичні сили, які не мають впливу на Маріуполь», — Матвієнков.

У свою чергу нардеп Сергій Тарута вважає, що голосів для прийняття законопроекту про проведення 15 листопада вибори в Маріуполі в Раді достатньо.

«Я думаю, всі підтримають завтра», — сказав він.

25 жовтня через відсутність бюлетенів для голосування не розпочали роботу 205 виборчих дільниць Маріуполя. Вибори в Маріуполі були зірвані. На засіданні 2 листопада ЦВК розпустила Маріупольську міську виборчу комісію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+