Слухати

Як пройшов день у ВР — ратифікації, перші читання, комітет асоціації з ЄС / Новини на Громадському радіо

Як пройшов день у ВР — ратифікації, перші читання, комітет асоціації з ЄС

04 листопада 2015 - 17:38
За статистикою ВР, найактивнішою сьогодні на голосуваннях була фракція "Народного фронту"

Сьогодні, 4 листопада, Верховна Рада України зібралася на чергову парламентську сесію.  В першій половині дня депутати ратифікували низку важливих  міжнародних протоколів.

Зокрема, нардепи ратифікували Протокол передбачає включення до Додатку 1А Марракеської угоди про заснування Світової організації торгівлі Угоди про спрощення процедур торгівлі в СОТ, про морське торговельне судноплавство з Урядом Республіки Кіпр, про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно з Чехією, про вилучення окремих товарів з режиму вільної торгівлі з Таджикистаном, про повітряне сполучення з Чорногорією,  повітряне сполучення з ОАЕ, про повітряні перевезення з США.

 

Ура! ВР ратифікувала Угоду про повітряне сполучення з США. За-235. Весь процес погодження угоди завершено.Величезна подяка всім депутатам та особливо Ганні Гопко за підтримку!

Posted by Андрій Пивоварський — Andrii Pyvovarskyi on 4 листопада 2015 р.

 

Також Верховна Рада України прийняла за основу (тобто ухвалила в першому читанні) законопроект про систему іномовлення України. Проект передбачає створення правових основ організації та діяльності державної мультимедійної компанії інформаційного мовлення на зарубіжну аудиторію з метою поширення актуальної, об’єктивної інформації про події в Україні.

Парламент прийняв за основу  законопроект  «Про внесення змін до розділу ХХІ «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу України щодо проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод»реалізація задекларованої міжнароднм договором, підписаним 06.06.2015 р., умови реалізації проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод — звільнення від оподаткування операцій з постачання товарів та/або послуг (імпорту та реекспорту), що здійснюються за рахунок кредиту Японського агентства міжнародного співробітництва.

Також в першому читанні ухвалено законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи державного управління в книговидавничій сфері. Проектом пропонується визначити пріоритети державної політики та національну стратегію у сфері культури, утворити Український інститут книги, закріпивши його основні функції, повноваження та засади фінансування, розширити вимоги щодо державного замовлення на випуск видавничої продукції, фінансування бібліотек.

Тарута зареєстрував у ВР законопроект про проведення виборів у Маріуполі та Красноармійську 15 листопада. Ця законодавча ініціатива передбачає проведення «голосування на чергових виборах депутатів Красноармійської, Маріупольської міських рад Донецької області та красноармійського, маріупольського міських голів у неділю, 15 листопада 2015 року.

До того ж, у Верховній Раді України розпочалося засідання Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС.

У засіданні взяв участь колишній Президент  Європейського Парламенту Пет Кокс. У своєму виступі стосовно очолюваної ним місії ЄП з оцінки потреб Верховної Ради України  він, зокрема, наголосив, що Голова Верховної Ради Володимир Гройсман і Президент Європейського Парламенту Мартін Шульц домовилися розпочати комплексну програму парламентської підтримки для України.

«Група Європейського Парламенту ухвалила рішення розглядати Україну в якості пріоритетної країни  для діяльності в галузі підвищення інституційної спроможності парламенту та сприяти діалогу, що демонструє прихильність до встановлення довгострокових і плідних партнерських відносин з Верховною Радою України», — сказав П.Кокс. 

За статистикою ВР, найактивнішою сьогодні була фракція «Народного фронту». 

12 345_2.png

Участь фракцій у голосуваннях
Участь фракцій у голосуваннях

Наступне пленарне засідання третьої сесії відбудеться у четвер, 5 листопада. Завтра у Верховній Раді розглянуть питання про зниження ренти на газ. 

Міла Мороз, для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+