Слухати

Кожний населений пункт «ЛНР» отримає 25 тисяч рублів

05 листопада 2015 - 21:19
Керівник невизнаної луганської республіки Ігор Плотницький розпорядився виділити по 25 тисяч рублів кожному населеному пункту «республіки». У гривневому еквіваленті це приблизно 8 тисяч
Кожний населений пункт «ЛНР» отримає 25 тисяч рублів / Новини на Громадському радіо

Про це на засіданні самопроголошених голів міст та районів заявила Ірина Тейцман, яка називає себе «керівник адміністрації голови ЛНР». Про це повідомляє луганський сайт miaistok.su.

Вона зауважила, що гроші невеликі, але вони дозволять вирішити «якісь дрібні невідкладні питання».

При цьому, як зазначила пані Тейцман, гроші спочатку отримають керівники міських адміністрацій, а потім передадуть їх представникам селищних і районних рад, або органам місцевого самоврядування.

rubly_0.jpg

Кожний населений пункт «ЛНР» отримає 25 000 гривень
Кожний населений пункт «ЛНР» отримає 25 000 рублей
Фото: milliony.ru

Гроші мають отримати всі 118 адміністративних одиниць, які знаходяться під контролем «ЛНР».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+