Слухати

На Дніпропетровщині на виборах в лідерах — Опозиційний Блок

05 листопада 2015 - 14:43
Новий склад міськради поновився на 82%. Про це кореспонденту "Громадського радіо" повідомила голова Дніпропетровської міської виборчої комісії Валентина Панкулич
На Дніпропетровщині на виборах в лідерах — Опозиційний Блок / Новини на Громадському радіо

Згідно підрахунку, місця у міськраді розподілено наступним чином: «Опозиційний Блок» — 25, УКРОП21, «Громадська сила» — 7, Блок Петра Порошенка «Солідарність» — 6, «Самопоміч» — 5 місць.

Також у Дніпропетровську в останній відведений законом день оприлюднено результати голосування за кандидатів в обласну раду. Список очолює Опозиційний Блок з результатом 33,82%. За УКРОП проголосували 18,31% виборців, а за БПП «Солідарність» — 10,26%. Розповів Павло Шандиба, голова Дніпропетровської обласної виборчої комісії.

Всього зі 120 мандатів партія «Опозиційний Блок» отримала 46, УКРОП25, «Солідарність» — 14, «Відродження» — 10, «Батьківщина» — 9, «Радикальна партія Олега Ляшка» — 8, «Самопоміч» — 8.

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+