Слухати

Надія Савченко внесла до ВР свій перший законопроект

05 листопада 2015 - 20:42
Народний депутат Надія Савченко внесла до Верховної Ради свій перший законопроект
Надія Савченко внесла до ВР свій перший законопроект / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив адвокат Надії Савченко Ілля Новіков на своїй сторінці на Facebook.

«Законопроект про те, що для засуджених день в СІЗО зараховується за два дні в колонії. Зараз вони йдуть рівним курсом. Це і негуманно, і несправедливо. Місяці в чотирьох сирих стінах ізолятора без повітря даються набагато важче, ніж суворий режим зони. У царські часи відбуте до вироку зовсім не зараховували до строку. В СРСР зараховували, але день за день», — сказав він.

Згідно з інформацією повідомлення, документ № 3413 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України» (щодо вдосконалення порядку віднесення судом рядок попереднього ув’язнена ув’язнення в строк покарання) зареєстрований у парламенті.

 

Хорошая новость для Украины. Депутат Надежда Савченко внесла в Верховную Раду свой первый законопроект — о том, что для …

Posted by Илья Новиков on 5 ноября 2015 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+