Слухати

Надія Савченко внесла до ВР свій перший законопроект

05 листопада 2015 - 20:42 488
Народний депутат Надія Савченко внесла до Верховної Ради свій перший законопроект

Про це повідомив адвокат Надії Савченко Ілля Новіков на своїй сторінці на Facebook.

«Законопроект про те, що для засуджених день в СІЗО зараховується за два дні в колонії. Зараз вони йдуть рівним курсом. Це і негуманно, і несправедливо. Місяці в чотирьох сирих стінах ізолятора без повітря даються набагато важче, ніж суворий режим зони. У царські часи відбуте до вироку зовсім не зараховували до строку. В СРСР зараховували, але день за день», — сказав він.

Згідно з інформацією повідомлення, документ № 3413 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України» (щодо вдосконалення порядку віднесення судом рядок попереднього ув’язнена ув’язнення в строк покарання) зареєстрований у парламенті.

 

Хорошая новость для Украины. Депутат Надежда Савченко внесла в Верховную Раду свой первый законопроект — о том, что для …

Posted by Илья Новиков on 5 ноября 2015 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+