Слухати

Порушень норм при розміщенні військових складів біля Сватового не було — Тука

05 листопада 2015 - 19:45
Про це у Сватовому на нараді під головуванням віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка стосовно пожежі на військових складах заявив очільник Луганської області Георгій Тука
Георгій Тука // Фото: mignews.com.ua

«По існуючим стандартам такі склади мають розміщуватися на відстані від 500 метрів від житлових будинків. До найближчого будинку було 1200 метрів. Вимоги до глибини пунктів збереження боєприпасів на 50% перевищують нормативи. Тобто рівень заглиблення ще більший, ніж треба», — наголосив Георгій Тука.

Раніше у ЗМІ поширилась інформація, що склад з боєприпасами у Сватовому, де сталася пожежа, був розташований занадто близько до житлових будинків.

 

Тука спростував інформацію щодо порушень норм при розміщенні військових складів біля Сватового У Сватовому на нараді п…

Posted by Луганська обласна державна адміністрація on 5 ноября 2015 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+