Слухати

Порушень норм при розміщенні військових складів біля Сватового не було — Тука

05 листопада 2015 - 19:45
Про це у Сватовому на нараді під головуванням віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка стосовно пожежі на військових складах заявив очільник Луганської області Георгій Тука
Порушень норм при розміщенні військових складів біля Сватового не було — Тука / Новини на Громадському радіо

«По існуючим стандартам такі склади мають розміщуватися на відстані від 500 метрів від житлових будинків. До найближчого будинку було 1200 метрів. Вимоги до глибини пунктів збереження боєприпасів на 50% перевищують нормативи. Тобто рівень заглиблення ще більший, ніж треба», — наголосив Георгій Тука.

Раніше у ЗМІ поширилась інформація, що склад з боєприпасами у Сватовому, де сталася пожежа, був розташований занадто близько до житлових будинків.

 

Тука спростував інформацію щодо порушень норм при розміщенні військових складів біля Сватового У Сватовому на нараді п…

Posted by Луганська обласна державна адміністрація on 5 ноября 2015 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+