Слухати

Жителям неконтрольованих Україною територій можуть спростити процедуру отримання документів

05 листопада 2015 - 14:39
Верховна Рада підтримала розроблений Мін’юстом законопроект, який спрощує процедуру отримання українських свідоцтв про народження та смерть тим, хто проживає на тимчасово непідконтрольних територіях
Жителям неконтрольованих Україною територій можуть спростити процедуру отримання документів / Новини на Громадському радіо

Мова йде про окремі частини Луганської та Донецької областей та АР Крим. Законопроект зареєстровано за номером 3171. За таке рішення проголосували 300 народних депутатів.

Про це на своїй Фейсбук сторінці написав міністр юстиції Павло Петренко.

Дль цього людині достатньо виїхати на територій, пудконтрольну українській владі і звернутися до суду. Протягом доби суд повинен прийняти відповідне рішення, зареєструвати яке можна буде в будь-якому відділі РАЦСу.

Павло Петренко зауважив, що це один з безвізових законів.

 

Друзі!Сьогодні 300 голосів народні депутати підтримали розроблений Мін’юстом законопроект, який спрощує процедуру отри…

Posted by Павло Петренко on 5 ноября 2015 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+