Слухати

На дитячу кімнату у ВР витратили 73 тисячі гривень

06 листопада 2015 - 16:53
Кімната, на яку витратили 72812,23 гривень, доступна для дітей відвідувачів, депутатів та працівників парламенту
На дитячу кімнату у ВР витратили 73 тисячі гривень / Новини на Громадському радіо

Облаштування дитячої кімнати у Верховній Раді коштувало майже 73 тис гривень. Таку інформацію, а також кошторис витрат на інформаційний запит «Доступу до правди» надав апарат Верховної Ради України.

ddd.jpg

Кошторис
Кошторис
dostup.pravda.com.ua

Тим часом в дитячій кімнаті вже є відвідувач.

 

В детской комнате наконец-то появился ребенок

Posted by Алёна Яхно on 6 листопада 2015 р.

У відповіді ідеться, що дитяча кімната створена на підставі розпорядження Голови Верховної Ради України № 1495 від 29 жовтня 2015 року «Про деякі заходи щодо організації функціонування дитячої кімнати в адміністративному будинку Верховної Ради України». Дитяча кімната передбачена для тимчасового перебування дітей відвідувачів, які в установленому порядку мають право знаходитися в адміністративних будинках Верховної Ради України, а також дітей народних депутатів України та працівників Апарату Верховної Ради України. 

На запитання щодо працівників дитячої кімнати, апарат ВР відповів, що штатними розписами Апарату Верховної Ради України та державних підприємств і установ, що належать до сфери управління Апарату Верховної Ради України, не передбачено посад працівників дитячої кімнати. Відповідні послуги надаються на підставі договору, укладеного з урахуванням вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, що депутатки просили забезпечити права матерів та батьків у ВР

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+