Слухати

НАСА збільшує штат астронавтів

06 листопада 2015 - 17:39
Американське управління з аеронавтики і космічних досліджень (НАСА) оголосило про набір кандидатів в астронавти
НАСА збільшує штат астронавтів / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє The Independent.

Надсилати резюме можна буде з 14 грудня і до середини лютого.

Зазвичай НАСА набирає астронавтів, коли виникає потреба, але, з урахуванням амбітних планів щодо далеких пілотованих польотів, управління має намір розширити штат, який зараз включає 47 астронавтів.

astronavty.jpg

НАСА збільшує штат астронавтів
НАСА збільшує штат астронавтів
Фото: zn.ua

Від кандидата вимагається мати як мінімум диплом бакалавра по одному з наступних напрямків: машинобудування, біологія, фізика або математика. Інші вчені ступені бажані.

Також у претендента за плечима має бути щонайменше три роки досвіду роботи за фахом, або, як мінімум, 1000 годин нальоту на реактивному літаку.

Потенційному астронавтові належить пройти строгий медогляд за критеріями НАСА. Наприклад, необхідно володіти хорошим зором, мати тиск нижче 140/90, а зріст повинен бути не менше 157,5 см і не більше 190,5 см.

Кандидат повинен бути громадянином США, проте допускається і подвійне громадянство, за умови, що один з паспортів американський.

Починаючи з 1959 року НАСА отримало тисячі заявок, але відібрані у результаті були лише 338 чоловік.

Як нагадує видання, зарплата астронавта США становить близько $ 66 000 на рік. З урахуванням надбавок вона може збільшуватись.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+