Слухати

Підприємці зі сходу України отримуватимуть безкоштовну допомогу у консалтинговому центрі у Києві

06 листопада 2015 - 15:46
Створення консалтингового центру для переселенців підтримала Міжнародна організація «Луганське земляцтво». Зараз формується команда волонтерів, готових безкоштовно консультувати підприємців за сходу
Підприємці зі сходу України отримуватимуть безкоштовну допомогу у консалтинговому центрі у Києві / Новини на Громадському радіо

Про це на зустрічі з підприємцями-переселенцями заявив голова Міжнародної організації Вадим Горан.

Про це на зустрічі з підприємцями-переселенцями заявив голова Луганської спілки підприємців Сергій Давидов, передає журналіст «Громадського радіо». Приїхавши до Києва з початком бойових, він обдзвонював своїх колег, закликав триматись один одного, і врешті-решт визнати, що чекати допомоги від держави не варто. У Луганську він також займався консультуванням підприємців. Тепер же готовий на волонтерських засадах поділитись своїм досвідом з тими, хто змушений був покинути свій дім на сході та розпочати фактично нове життя у Києві.

«Вже є юристи, є бухгалтер, є людина, яка може сприяти в тих процедурних моментах, щоб ми з вами грамотно ту ідею, яка у нас є, правильно оформили і виклали на паперы», — сказав Сергій Давидов.

Він зауважив, що грантів для переселенців достатньо. Вибір є, але новачки підприємництва не можуть одразу правильно розписати свою бізнес-ідею через що часто не отримують грантів. Втім, нестача знань, за словами Сергія Давидова, компенсується іншими якостями переселенців.

«У нас є…Знаєте, ми, як стиснута пружина: у нас є енергетика, яку потрібно спрямувати в потрібне русло об’єднавши зусилля».

Консалтинговий центр зараз у процесі формування. Тож всі, хто хоче долучитись до проекту на волонтерських засадах, може звертатись до «Луганського земляцтва».

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+