Слухати

Україна візьме участь у міжнародному освітньому тестуванні знань підлітків

06 листопада 2015 - 15:26
15-тирічні школярі пройдуть тестування разом зі своїми однолітками по всьому світу в рамках міжнародної програми
Україна візьме участь у міжнародному освітньому тестуванні знань підлітків / Новини на Громадському радіо

Україна візьме участь у міжнародному дослідженні PISA (Programme for International Student Assessment) —  тестуванні з навичок читання, математичної грамотності та знання з природничо-наукових дисциплін 15-річних учнів. Про це повідомляє на своїй сторінці заступниця міністра освіти Інна Совсун.

«Це дуже хороша новина, оскільки українська освітня система нарешті матиме можливість вийти з числа аутсайдерів міжнародніх освітніх порівняльних досліджень та оцінити свої результати у порівнянні з іншими країнами. Крім того, PISA (за умови систематичної участі) — це інструмент для прослідковування тенденцій розвитку освіти та вироблення відповідних evidence-based політик у сфері», — пише вона.

За словами заступниці Квіта, серед 65 країн, які вже беруть участь в проекті, нас зараз немає. Але будемо вже у 2018.

Україна візьме участь у PISA!Кілька місяців перемовин і от сьогодні отримали новину, що OECD погодили заявку України н…

Posted by Inna Sovsun on 6 листопада 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+