Слухати

В авіаційному університеті звільнили ректора через вимивання коштів з ВНЗ

06 листопада 2015 - 14:02
За словами Квіта, зараз виконує обов'язки ректора НАУ професор В. Харченко
В авіаційному університеті звільнили ректора через вимивання коштів з ВНЗ / Новини на Громадському радіо

У міністерстві освіти звільнили в.о. ректора Національного авіаційного університету. Про це повідомив міністр освіти Сергій Квіт на своїй сторінці в соцмережі. 

«Мною був звільнений ВО ректора Р.Хращевський через продовження ним фінансових схем по вимиванню коштів з університету та намір оскаржувати в суді постанову Кабміну по передачі Державній прикордонній службі семи літаків, незаконно закуплених (без проведення тендера) кілька років тому. Вони ніколи не піднімалися у повітря й не використовувалися для навчання студентів. Тоді як держава має об’єктивну потребу в цих літаках», — написав він.

Раніше в ЗМІ повідомлялося, що скандального кума Табачника Луцького відновили на посаді проректора НАУ. Квіт цю інформацію заперечив. 

За словами Квіта, зараз виконує обов’язки ректора НАУ професор В. Харченко

«Також дійсно мала місце спроба Р.Хращевського поновити на посаді першого проректора М.Луцького. На теперішній час виконує обов’язки ректора НАУ професор В.Харченко. Відповідно М.Луцький не має відношення до університету», — повідомив міністр.

 

Шановне товариство! Інформую Вас стосовно подій в Національному авіаційному університеті. Мною був звільнений ВО ректор…

Posted by Serhiy Kvit on 6 листопада 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+