Слухати

Відновлення Донбасу не стосується територій так званих «ЛНР» та «ДНР»

06 листопада 2015 - 14:33
Виділення коштів на відновлення будь-якої галузі та сфери у так званих «ЛНР» і «ДНР» на сході України не планується. Передбачено лише виділення гуманітарної допомоги для жителів цих територій
Відновлення Донбасу не стосується територій так званих «ЛНР» та «ДНР» / Новини на Громадському радіо

Про це сьогодні на брифінгу розказав голова Державного агенства з питань відновлення Донбасу Вадим Черниш, повідомляє журналіст «Громадського радіо».

«Відновлення не мається на увазі «гуманітарка». Говорячи про відбудову, ми говоримо про території, контрольовані Україною. Там ми не контролюємо, ми не знаємо процесів і гроші туди держави, жодних міжнародних партнерів, на мою думку, зараз не повинні виділяти, оскільки ми навіть не можемо оцінити, що там відбувається», — сказав Черниш.

План же гуманітарного відновлення, тобто допомога продуктами, речами першої необхідності охоплює всю територію України. І більше це стосується громадян, що залишились на тимчасово неконтрольованих територіях, бо там гуманітарна ситуація набагато гірша, зазначив Вадим Черниш.

«Буде українська влада контролювати ситуацію, будемо здійснювати всі необхідні заходи, включаючи міжнародних партнерів», — підсумував голова Державного агенства з питань відновлення Донбасу.

За попередніми оцінками сума, яка необхідна для відновлення Донбасу — 1 міліард 520 мільйонів доларів. Це для території, яка підконтрольна українській владі.

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+